niedziela, 21 kwietnia 2013

Come back.

Cześć, wróciłam. Nie wiem, jak często będę pisać, ale postaram się to robić, gdy tylko będę miała więcej czasu. Co u Was słychać? Niebawem wakacje. Macie jakieś plany? Wyjeżdżacie gdzieś? Ja jadę do Bułgarii, potem do Niemiec i do Włoch, więc czasu w Polsce będę miała mało, ale postaram się go jak najlepiej wykorzystać. Jestem już strasznie zmęczona tym rokiem szkolnym. Masa nauki i obowiązków, mało przyjemności i czasu wolnego. Pewnie każdy tak ma, więc cóż się będę dłużej użalać... 
TRZECIOKLASIŚCI - oczywiście gimnazjaliści. Przygotowani na testy? Której części się najbardziej obawiacie? Życzę wszystkim szczęścia, ja chyba bym i tak najbardziej stresowała się na matematyce. Norma. :) 
Jak Wam minął weekend? Kto siedział w domu i się uczył, a kto imprezował? Ja muszę przyznać, że wczoraj poszłam na domówkę, ale nie byłam na niej długo, bo w ogóle nie planowałam tam w końcu wpadać, a po jakimś czasie poszłam na noc do Agaty. Powiem tak. Przyjemniejszy był dla mnie poranek, bo wieczorem jakoś padałam na pysk. Jednak potrzebowałam takiego relaksu po tym tygodniu. W piątek byłam na kolejnych zawodach z tenisa i miałam kurczę beznadziejne losowanie. Skończyłam w każdym razie nie najgorzej, mimo wszystko mam nadzieję, że za rok będzie lepiej! 
W tak zwanym między czasie rozpoczęłyśmy z przyjaciółkami dietę jabłkową. Cóż, samopoczucie w trakcie czasem beznadziejne. Mnie i Agatę cały czas bolała głowa, mnie było niedobrze i robiło mi się słabo, więc uważajcie, bo naprawdę wszystko zależy od organizmu i wysiłku fizycznego, przyczynia się też stres i tak dalej, wiecie o co chodzi... 
Na jutro mam zrobić 789345634782 zadań z chemii. Nie zdążę do końca świata, więc inteligentnie siedzę przed komputerem, marnuję czas na twittera i tego typu rzeczy. 
Na razie kończę, obiecuję odezwać się niebawem. 
TRZECIOKLASIŚCI, TRZYMAM KCIUKI! 


H5 :*


7 komentarzy:

 1. pisz wtedy jak bedziesz miala czas. :) nie stawiaj bloga ponad wszystko inne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie nie stawiam, stąd mała częstotliwość notek

   Usuń
 2. obserwacja chętnie jak zaobserwujesz napisz a zrobię to samo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi sie podoba blog, ciekawe notki :)
  Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję :*
For all comments thanks! :*