niedziela, 23 września 2012

Trochę o mnie / A little about me

Cześć, z racji tego, że jest to moja pierwsza notatka, to przedstawię się i napiszę kilka słów o sobie, reszty będziecie dowiadywać się z moich notek. 
Mam na imię Ida. Mieszkam w Polsce, a dokładniej w Sosnowcu. Tutaj też się uczę, mam przyjaciół i to właśnie tu rozwijam większość swoich pasji. Co to za pasje? Między innymi jest to śpiewanie, siatkówka, tenis, fotomodeling. Dużo czasu spędzam także na różnego rodzaju wolontariatach. Jeśli chodzi o mój charakter to trudno jest mi określić jaka jestem. Na pewno zawsze staram się być punktualna, konsekwentna, asertywna... ostatnio usłyszałam też coś, co dla mnie było bardzo miłe, a mianowicie, że jestem autentyczna, że jak mało kto nikogo nie udaję, podobno jestem także komunikatywna, hshs, a jeśli chodzi o te złe cechy, to hmm. Często mam sarkastyczne odzywki, wiem, że jestem wredna, niemiła i czasem traktuję ludzi tak, jak na to nie zasługują, ale staram się nad tym pracować, a to już chyba pierwszy krok do sukcesu. Uwielbiam, gdy otaczają mnie ludzie, ale czasem potrzebuję chwili spokoju i ciszy, jest taki czas, kiedy po prostu muszę wszystko przeanalizować i wtedy lepiej, abym była sama. Kocham muzykę, kocham czytać książki, kocham piec, gotować i nienawidzę bałaganu. Serio, na tym punkcie można powiedzieć, że mam trochę bzika. 
To chyba tyle, jeśli chodzi o mnie, więcej będziecie dowiadywać się z kolejnych notek. Wysyłam buziaki i ściskam. :* 
/

Hi, due to the fact that this is my first note, the present, and write a few words about yourself, you will find out the rest of my notes.
My name is Ida. I live in Poland, namely in Sosnowiec. Here, too, I'm learning, I have friends, and this is where I develop most of their passion. What's the passion? Among other things, this is a singing, volleyball, tennis, fotomodeling.. As for my character it's hard for me to determine what I am. For sure I always try to be timely, consistent, assertive ... also recently heard something that for me was very nice, and that is that I am genuine, that the few who pretend no one, apparently I am also communicative, hshs, and when it comes to these bad qualities, hmm. I often sarcastic taunts, I know I'm nasty, unpleasant and sometimes treat people like they do not deserve it, but I try to work on it, and that's probably the first step to success. I love when I am surrounded by people, but sometimes I need a moment of peace and quiet, there are times when you just have to analyze everything and this time better, so I was alone. I love music, I love to read books, I love bake, cook and I hate clutter. Seriously, at this point can say that I am a little crazy.
I guess so, if you ask me, the more you find out the following notes. I send kisses and hug. :*


3 komentarze:

  1. Idka fotomodeling? będziesz moją modelką, omomom:) :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Jej, dużo nas łączy :D !
    wejdziesz ? jeśli ci się spodoba - możesz zaobserwować, będzie mi miło, ja twój blog już obserwuję :D
    cosmetics-movies-books.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz dziękuję :*
For all comments thanks! :*